Kampania Google ADS

Image

Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowej Google ADS

Od zera tworzymy kampanię reklamową Google ADS oraz optymalizujemy aby dostosować budżet do maksymalnych wyników. 

Kampania ADS jest idealną alternatywą dla kalasycznego pozycjonowania, ponieważ działa już na drugi dzień od uruchomienia.

Ustalany budżet dzienny może być w każdej chwili zmieniony, tak jak sama kampania, może zostać wstrzymana w dowolnym momencie.

Masz już kampanię ale nie ma efektów?

Przeprowadzimy audyt i znajdziemy rozwiązanie!

Chcesz stworzyć kampanię reklamową?

Pokaż swoją ofertę lub produkt światu!

Nie czekaj na efekty!

Nie jesteśmy agencją, nie odpowiadamy na zgloszenie po kilku dniach! Reagujemy na zgłoszenia niemal natychmiast!

Za pierwsze wydane 1200zł na kampanię
drugie 1200zł GRATIS!

Reklama w Google

Począwszy od reklamy w wynikach wyszukiwania, tworzymy kampanie wizualne, które są wyświetlane na stronach partnerskich, aplikacjach mobilnych, kanałach YT i nie tylko.

Wartość kampanii wpływa na efekty oraz koszt. Dokładamy wszelkich starań aby kampania była zoptymaizowana w 100% a jakość kampani na poziomie dobrym/bardzo dobrym.

Kampania jest tworzona w oparciu o konto klienta, oznacza to, że masz pełny wgląd do konta, osobiście możesz obserowwać efekty naszej pracy!

Masz już kampanię ale nie jesteś zadowolony z wyników?

Jeśli odnosisz wrażenie, że Twoja kampania nie przynosi oczekiwanych rezultatów, skontaktuj sięz nami celem przeprowadzenia analizy Twojej kampanii.

Postaramy się znaleźć słaby punkt i ustawić ją tak, abyś w końcu mógł spokojnie obserwować jak twój telefon zaczyna zdzwonić, lub meile zaczynają przychodzić.

Często prowadzenie kampanii wydaje się proste i przyjemne, lecz brak czasu i "dbania o nią" powoduje utratę środkó oraz potencjalnych klientów. Pomagam w opiece nad kampanią, abyś Ty mógł zając sięswoją pracą.

NIE JESTEŚMY AGENCJĄ MARKETINGOWĄ
OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY ORAZ EFEKTY

Jak uruchomić kampanię Google ADS i zacząć zarabiać

  1. W pierwszej kolejności przeprowadzamy konsultację z klientem i wspólnie ustalamy jaki kierunek obierzemy oraz dobierzemy słowa kluczowe, na których chcemy uzyskać efekty.
  2. Nie musisz się martwić formalnościami! Stworzę konto, usupełnie wszyskie dane, Ty tylko potwierdzisz swoją formę rozliczenia. Otrzymasz pełen dostęp do konta z najwyższymi uprawnieniami.
  3. W tym czasie będę już przygotowywał Twoją kampanię wykorzystując dane, które ustaliliśmy na pierwszym spotkaniu
  4. Czekamy (średnio do 24h) na zweryfikowanie kampanii przez google. A Ty zaczynasz zauważać, że telefon dzwoni jakby częściej.

TRAFIŁEŚ/AŚ I CZYTASZ TĄ OFERTĘ?
czyli nazwa firmy nie musi tylko ładnie pachnieć :)

Nie interesuje nas to, co chcesz promować o ile jest to legalne i google zweryfikuje kampanie pozytywnie.

Najczęściej zadawane pytania

Co muszę wiedzieć o Kampanii ADS?
Kompletnie nic, jeśli wiesz że istnieje i można z niej skorzystać, ta wiedza wystarczy. Wszystkie szczegóły wyjaśnimy.

Opinie naszych podopiecznych

Najpierw zbudowaliśmy stronę razem z Panem Patrykiem. 
Prowadząc restaurację w Warszawie chcieliśmy pozyskać nowych gości. Pan Patryk doradził, aby wykorzystać kampanię reklamową i w ten sposób pokazać swoją restaurację oraz ofertę. Kampania działa nieprzerwanie od kilku miesięcy i nie planujemy jej wyłączać! Ważne jest dla nas to, że mamy stały kontakt z Patrykiem i zmiany wprowadza bardzo szybko. (poprzedniemu informatykowi zajmowało to nawet 2 tygodnie).